€ do uzgodnienia

Praca Niemcy w restauracji pomoc kuchenna na zmywaku Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 4, 2016 03:42

Dam pracę w Niemczech dla Polaków na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Frankfurtu nad Menem na zmywaku od połowy stycznia 2016 z zakwaterowaniem i częściowym wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miasto: Frankfurt nad Menem
Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia
Start: praca do podjęcia od połowy stycznia 2016

Opis zadań:

  • zadania wspierające pracę kucharza
  • pomoc w przygotowaniu dań
  • mycie naczyń i sztućców
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zarobkowej w Niemczech od połowy stycznia 2016
  • zmotywowanie, odpowiedzialność, punktualność, pracowitość
  • aktualne badania ze stacji sanitarno-epidemiologicznej
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w gastronomii lub hotelarstwie

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie zgodne z niemieckimi standardami
  • dla najlepszych możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony
  • bezpłatne zamieszkanie oraz częściowe wyżywienie
  • wysokie wynagrodzenie
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym na adres:

  • zagranica@jobsplus.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pomoc-kuchenna-w-restauracji-na-zmywaku-niemcy-praca-franfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 7695689c97c6db98

Linki sponsorowane