€ 9,84/h + zakwaterowanie

Ogrodnictwo sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy kwiatach bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 27, 2017 3:34 am

Oferujemy zatrudnienie sezonowe przy kwiatach w szklarni z Drezna. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Umowa: na okres około 6-8 tygodni

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy zrywaniu i pielęgnacji kwiatów szklarniowych

Wymagania:

  • dobre zdrowie
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej
  • dostępność od zaraz na 6-8 tygodni
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na 6 do 8 tygodni
  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • legalną umowę sezonową

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, proszę o przesłanie zgłoszenia na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Praca przy kwiatach, Drezno”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-ogrodnictwo-przy-kwiatach-drezno/

ID ogłoszenia: 20359f25d28823d2