€ 12,05 euro brutto/h + dieta + zamieszkanie

Bonn dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie dla tynkarza z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 15, 2016 04:28

Poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech na budowie od zaraz. Zatrudnienie w Bonn dla Polaków na stanowisku tynkarza z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Tynkarz
Miejsce zatrudnienia: Bonn, Niemcy
Wynagrodzenie: 12,05 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 24 euro netto dziennie
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na stanowisku tynkarza przy przygotowywaniu zapraw i nakładaniu go

Oczekiwania:

  • brak lęku wysokości
  • przynajmniej 4 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole
  • bezkonfliktowość
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • opiekę telefoniczną polskojęzycznego koordynatora
  • zaliczki wypłacane co tydzień
  • ubezpieczenie i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • dietę dzienną w wysokości 24 euro netto za każdy przepracowany dzień
  • płatny urlop
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przysłanie wiadomości zatytułowanej: “TYN/1116/DE” na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacja@flexjob.pl

Prosimy o załączenie aktualnego CV.

źródło: http://www.praca4u.net/tynkarz-id425096.html

ID ogłoszenia: 5845829c892c5f07