€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla malarza-tapeciarza na budowie Heidenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heidenheim
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: Kwiecień 4, 2016 2:03 am

Firma remontowo-budowlana poszukuje malarzy-tapeciarzy do pracy w Niemczech na budowie. Oferta z Heidenheim przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu ścian w budownictwie dla osób z wykształceniem kierunkowym.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Heidenheim, Niemcy

Zarobki: wynagrodzenie do uzgodnienia, do podstawowej pensji będzie doliczana dieta za każdy dzień roboczy

Zadania:

  • prace budowlane wykonywane będą wewnątrz jak i na zewnątrz
  • pracownik odpowiedzialny będzie za malowanie, tapetowanie, lakierowanie – również natryskowe, wyrównywanie powierzchni
  • inne prace również mogą być zlecone, np: montaż ociepleń czy piaskowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B i własnego auta
  • wysoka motywacja
  • wykształcenie kierunkowe o specjalizacji lakiernika lub malarza
  • kilkuletnie doświadczenie w analogicznej pracy budowanej

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “PPS-ML/0216/P4U” należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • germany@brascorecruitment.pl

Prosimy załączyć aktualne CV i dane kontaktowe.

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-niemcy-id343265.html

ID ogłoszenia: 107570193c407ec6