€ od 11 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie z odzieżą bez języka Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 20, 2017 05:45

Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie sklepu internetowego z odzieżą i obuwiem. Oferta z Halle dla par na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Halle, Niemcy

Liczba miejsc: 4

Pensja: od 11 euro brutto na godzinę pracy na początek a po 3 miesiącach 12,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień na magazynie sklepu internetowego z odzieżą a także obuwiem
  • do zadań należeć będzie pakowanie oraz etykietowanie paczek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wprowadzanie danych do systemu informatycznego

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • brak uzależnień
  • atutem będzie zgłoszenie od par mobilnych z własnym samochodem
  • pracowitość, sumienność, uczciwość

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • dodatki za pracę na nadgodziny, zmiany nocne, weekendy oraz święta +20, 25% stawki podstawowej
  • przez pierwszą umowę pracodawca zapewnia dofinansowanie do zamieszkania i dzięki temu pracownik zapłaci za kwaterę 100 euro od osoby

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres, dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie odzieżowym, Halle”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-halle-2017/

ID ogłoszenia: 26959e9256818645