€ 10 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka Düsseldorf produkcja przypraw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 12, 2015 4:07 pm

Dam pracę w Niemczech dla Polaków w fabryce na produkcji sypkich przypraw oraz mieszanek. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie różnorodnych mieszanek przypraw jak i zwykłych opakowań z jednym rodzajem
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przejściu szkolenia
  • kontrola jakości
  • odmierzanie składników do przygotowania mieszanek zgodnie z instrukcjami
  • pakowanie, paletowanie i przekazywanie do magazynowania

Wymagania:

  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość adaptacji do nowych warunków
  • gotowość do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • duża samodzielność ale jednocześnie zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające na stanowisko
  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • zapewnione ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „Produkcja przypraw, Düsseldorf″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-produkcja-przypraw-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9805644132f10aa3

3 komentarze na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka Düsseldorf produkcja przypraw”

  1. Witam mam 18 lat poszukuję Pracy za Granicą . Jestem Odpowiedzialną , Sumienną i Pracowitą Osobą .. Jestem Chętny podjęcia się Pracy.Zostawiam tu Numer Kontaktowy +48 731212754 Pozdrawiam Arkadiusz/Szczecin.

  2. Witam jestem Ukrainką bez nałogu pracowita ucztiwa proszę mi pomuc zarobić na Rzymie mam papiery na wyjazd mam mąrza Polaka pozdrawjam dziękuję.

  3. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 36 lat jestem osobą punktualną,pracowitą odpowiedzialną bez nałogów. Pracę mogę zacząć od zaraz. Proszę o odpowiedź . Mój nr Tel. +33 664 902 934.