€ do uzgodnienia

Leśnictwo sezonowa praca w Niemczech przy choinkach od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 29, 2015 14:32

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech przy choinkach. Oferta z Norymbergi od zaraz bez znajomości języka niemieckiego na czas określony.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: od zaraz do połowy grudnia 2015

Obowiązki:

  • praca w szkółce leśnej przy ścinaniu choinek – świerków, jodeł i sosny
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zapakowanie drzewek na samochód
  • sprzątnięcie terenu po wykonanej pracy

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • koniecznym warunkiem jest bezwzględna punktualność i szacunek do pracodawcy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

  • każdy pracownik zostaje na czas trwania umowy objęty ubezpieczeniem
  • zatrudnienie odbywa się na niemieckiej umowie na czas określony
  • zapewnione szybkie szkolenie z obsługi niezbędnych maszyn
  • wsparcie na miejscu
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w ocieplanych dokach kempingowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: „Praca w Niemczech od zaraz przy choinkach, Norymberga″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/lesnictwo-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-choinkach-norymberga/

ID ogłoszenia: 385563202abbb5dd

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Leśnictwo sezonowa praca w Niemczech przy choinkach od zaraz Norymberga”

  1. Mieczysław Bajerski na październik 31, 2015 @ 20:38

    Podejmę pracę sezonową wiosną i jesienią w Niemczech Norwegi Holandi.
    Może być cięrzka fizycznie dobrze płatna.

  2. „Praca w Niemczech od zaraz przy choinkach, Norymberga″ na listopad 1, 2015 @ 20:09

    Jestem zainteresowany tą pracą mam ukończony kurs pilarza . Prszę o konta tel foniczny .
    Mój to 609-754-570 lub damian.rak@onet.com.pl

  3. Praca w Niemczech przy choinkach Norymberga na listopad 2, 2015 @ 23:05

    tWitam jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą bardzo bym prosił o tel do was ,albo kontakt ze mną 725618355 Pozdrawiam i czekam na telefon