€ 2300-2500

Bez znajomości języka Niemcy praca na budowie przy dociepleniach od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 31, 2021 03:50

Oferujemy zatrudnienie na budowie we Frankfurcie nad Menem. Niemcy praca od zaraz dla budowlańców przy dociepleniach z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 2300 do 2500 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielne przygotowanie powierzchni pod malowanie – szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie Rauhfaser lub Malervlies
  • do zadań należeć będzie montaż dociepleń styropianem lub wełną
  • prace przy elewacjach – malowanie, tynkowanie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w Niemczech
  • dostępność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • komplet odzieży roboczej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę przez cały rok
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie niemieckiej na podstawie niemieckiej umowy
  • świadczenia socjalne
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień
  • przejazdy samochodem służbowym lub swoim (odpłatnie)
  • kierowca otrzyma dodatek w wysokości 80 euro miesięcznie
  • płatny urlop
  • dodatek na święta i urlop
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • niemieckie ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach
  • składki emerytalne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 152 145 495 74
  • +48 579 189 504

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-budownictwie-od-zaraz-przy-dociepleniach-malowaniu-we-frankfurcie-nad-menem/

ID ogłoszenia: 32761cd763e09c41