€ 11,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kosmetyków w Düren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düren
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 12, 2021 1:42 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy od zaraz w Düren przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego dla chętnych także będzie możliwe.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Düren, Niemcy

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie kosmetycznym przy zbieraniu oraz pakowaniu zamówień
  • obowiązkiem będzie samodzielne kompletowanie towarów i przygotowanie ich do wysłania
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • dostępność od zaraz
  • znajomość chociaż podstaw języka POLSKIEGO

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z zapisem o zapewnieniu odpowiedniej liczby godzin
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych w niedziele oraz święta
  • opcja zatrudnienia również dla par
  • odpłatne i tanie zamieszkanie zorganizowane w cenie 15 euro miesięcznie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • 2 dni płatnego urlopu naliczane za miesiąc
  • opcja otrzymania zaliczki po 2 tygodniach pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • 538 555 080

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pakowanie-kosmetykow-niemcy-CID4-IDLsk7B.html

ID ogłoszenia: 3276189b9355d7fb