€ 9,49 brutto/h

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków, Hesja 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 28, 2018 4:00 am

Od zaraz dla pakowaczy ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków w firmie z Hesji. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Stawka godzinowa: 9,49 euro brutto

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hesja, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na przelewaniu oraz pakowaniu kosmetyków
  • zatrudnienie odbywa się w zakładach na terenie Hesji

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia pracy za granicą
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wysokie zarobki, pracodawca zapewnia 9,49 euro brutto na godzinę pracy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zapewniony zwrot kosztów za paliwo
  • w pełni zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od 8:00 do 16:30 pod numerem:

728 909 659

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow-37235-hesja/niemcy-hesja/14376002

ID ogłoszenia: 9925bad625de1ec8