€ 14-16/h brutto

Niemcy praca fizyczna bez języka przy odśnieżaniu od zaraz 2020 Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garmisch-Partenkirchen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:13

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu 2020. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka w Garmisch-Partenkirchen.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do odśnieżania

Lokalizacja: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: ustalana indywidualnie od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od zaraz do marca 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu ulic, parków, parkingów, skwerów
  • do zadań należeć będzie maszynowe oraz ręczne odśnieżanie

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przyjazne nastawienie
  • energiczność
  • solidność, zaangażowanie, pracowitość
  • możliwość pracy na zewnątrz przy niskich temperaturach
  • posiadanie własnej bardzo dobrej odzieży – bielizny termicznej, kurtki, obuwia

Zapewniamy:

  • przyjazny i zgrany zespół
  • sprzęty, porządnej jakości rękawice
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie od zaraz do marca 2020
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby w pokojach 2 osobowych
  • w przypadku braku opadów, pracownicy otrzymają postojowe, wypłacane z ubezpieczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z dopiskiem w tytule: “odsnieżanie GAPA 12/19”, na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-znajomosci-jezyka-2020-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 6965de95b2c6b80a