€ 11,00 €/h brutto

Praca w Niemczech dla par na magazynie w Lipsku bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:06

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie od zaraz w rejonie Lipska. Zatrudnienie bez znajomości języka również dla par przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę (płatne przez pracownika)

Dla naszego klienta z branży logistycznej w miejscowości Landsberg w okolicach Leipzig poszukujemy od zaraz komisjonerów

Zadania:
– komisjonwanie
– drobne prace magazynowe
– kontrola jakości

Wymagania:
– gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 do 3 zmiany)
– zaangażowanie i motywacja do pracy
– własny samochód będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
– naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą
– długotrwałe zatrudnienie
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (płatne przez pracownika)

ASkrzynska@usgpeople.de

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 745de952de9a54f