€ 9,49-11,30 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 12, 2019 03:36

Również bez znajomości języka dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech na produkcji przy montażu foteli samochodowych w fabryce z Ingolstadt. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji w branży auto-moto

Miasto: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: 9,49 euro brutto na godzinę pracy, stawka wzrasta wraz ze stażem pracy do 11,30 euro po 9 miesiącach

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • do zadań pracownika będzie montowanie i składanie foteli samochodowych
  • obowiązki wykonywane są przy taśmociągu
  • skrupulatne przestrzeganie zasad BHP oraz praca zgodnie z instrukcją oraz wytycznymi przełożonego
  • dbanie o jakość i pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • umiejętności techniczne
  • dużą zaletą będzie auto i prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • system trójzmianowy oraz dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne
  • atrakcyjne wynagrodzenie i przez pierwsze 3 miesiące dietę za każdy dzień roboczy w wysokości 5 euro netto

Aplikacja:

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres:

produkcja@gpjc.eu

lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi : 42 207 09 70

źródło: www.gpjc.eu/pl/job.htm

ID ogłoszenia: 9325c81ba74ec0c6