€ 14/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 22, 2019 06:04

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Kolonii przy sprzątaniu siłowni oraz klubu fitness. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka, doświadczenie niewymagane, ale mile widziane.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie sprzątanie siłowni oraz sali do fitnessu
  • pracownik będzie zajmował się myciem luster, okien, przecieraniem sprzętów, sprzątaniem recepcji, toalet, sal do ćwiczeń, natrysków itp.

Oczekiwania:

  • zwinność, energiczność
  • dobra kondycja
  • pracowitość
  • brak nałogów
  • sumienność, dokładność, pełne zaangażowanie
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracę na 3 miesiące próbne a dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Kolonia, luty 2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-klubu-fitness-i-silowni-kolonia/

ID ogłoszenia: 6465c6f17e4bde46