€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2021 Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Opublikowany: listopad 3, 2020 04:42

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od marca 2021 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Geiselhöring bez znajomości języka i doświadczenia w rolnictwie.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach szparagów

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od marca 2021

Miejsce zatrudnienia: Geiselhöring, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to sezonowa praca w Niemczech na polu przy zbiorach warzyw i owoców – szparagów, truskawek oraz malin
  • możliwa praca na hali przy sortowaniu zbiorów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od marca/kwietnia 2021

Zapewniamy:

  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy, podpisanej z niemieckim pracodawcą – bez pośredników
  • w trakcie wakacji zatrudnienie również dla studentów

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 00 49 171 55 11 250

Dzwonić można od poniedziałku do piątku.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-szparagow-od-marca-2021-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 5545f9ed7562bdd5