€ 12,50-14,50/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2020 04:57

Multipleks z Berlina zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pierwsze 3 miesiące.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka w kinie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12,50 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem oraz odkażaniem powierzchni
  • praca wykonywana jest w specjalnym ubraniu wraz z uwzględnieniem środków BHP
  • do zadań należy mycie podłóg, wymiatanie popcornu, odkurzanie, sprzątanie toalet, pranie tapicerki itp.

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o niemiecką umowę ze świadczeniami oraz ubezpieczeniem
  • pracodawca zapewnia środki ochronne
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w cenie 220 euro miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące, przy przedłużeniu umowy konieczne będzie zorganizowanie sobie zamieszkania we własnym zakresie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszenia mailowo, zatytułowanego “Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”, z załączeniem CV na adres:

pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-sprzatanie-kina-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 7375f27759698e65