€ 2,000.00

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie glazurnik-kafelkarz bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 10, 2019 03:49

Szukamy glazurników-płytkarzy do pracy w Niemczech przy wykończeniach i remontach. Zatrudnienie na budowie w Lipsku od zaraz i bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2000

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana, głównie przy wykończeniach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie wszelkiego rodzaju płytek, kafelków, glazury, montaż hydrauliki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie, fugowanie itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracy przy wykończeniach
  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech na budowie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość otrzymania szybkiej podwyżki dla osób które się sprawdzą

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 015731579302

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-dla-glazurnikow-kafelkarzy-bez-jezyka-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 4155cd47a1b47f79