€ 13,75/h +dieta, zakwaterowanie

Przeprowadzki oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 24, 2023 01:43

Od zaraz firma z Kolonii poszukuje chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie bez znajomości języka będzie możliwe, doświadczenie mile widziane. Mieszkanie dla pracowników zapewnione bez dodatkowych opłat.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 13,75 euro brutto na godzinę pracy plus dieta (20 euro netto za dzień pracy) i zamieszkanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada

Obowiązki:

  • Pomoc w pakowaniu i rozpakowywaniu mebli oraz innych rzeczy podczas przeprowadzek.
  • Przewożenie mebli i innych przedmiotów z jednego miejsca do drugiego.
  • Zabezpieczanie mienia klienta do transportu.
  • Wykonywanie prac wymagających fizycznego wysiłku, takie jak podnoszenie ciężkich przedmiotów.
  • Zapewnienie, że wszelkie działania są prowadzone z najwyższym bezpieczeństwem.

Wymagania:

  • Dostępność od listopada 2023 roku.
  • Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna, ponieważ to praca wymagająca fizycznego wysiłku.
  • Brak przeszłości kryminalnej, co potwierdza zaświadczenie o niekaralności.
  • Jeśli znasz podstawy języka niemieckiego, to z pewnością jest to duży atut, ale nie jest to warunek konieczny.
  • Jeżeli miałeś/-aś już do czynienia z pracą przy przeprowadzkach, to to również jest ogromna zaleta.

Oferta:

  • Wynagrodzenie w atrakcyjnej wysokości – 13,40 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę.
  • Dzienną dietę w wysokości 20 euro netto za każdy dzień pracy, co dodatkowo ułatwia pracę.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Możliwość podjęcia pracy od listopada 2023 roku na podstawie niemieckiej umowy bezpośrednio z firmą na miejscu.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 11/2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 1196536a2061ea09