€ 14,50 euro/h + dieta

Praca w Niemczech pomocnik na budowie przy rozbiórkach bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 28, 2017 04:15

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie jako pomocnik budowlany przy rozbiórkach. Zatrudnienie z zakwaterowaniem darmowym w Köln dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto/h + dieta dzienna w wysokości 18 euro netto dziennie

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na wykonywaniu zadań pomocniczych przy rozbiórce starego budynku biurowego mieszczącego się na przedmieściach Kolonii
  • zadania polegać będą na demontażu podłóg drzwi płytek armatury i wykonywaniu

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia budowlanego
  • dostępność natychmiastowa
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w obowiązki
  • brak nałogów – warunek obowiązkowy!

Zapewniamy:

  • pracę na okres około 3 miesięcy
  • satysfakcjonujące zarobki
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • uniform służbowy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym z możliwością zorganizowania darmowych przejazdów do pracy
  • narzędzia
  • ubezpieczenie NNW na kwotę 100000 euro

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Rozbiórki budowlane Kolonia – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-niemcy-praca-jako-pomocnik-budowlany-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 478597a4812d6dc5

3 komentarze na “Praca w Niemczech pomocnik na budowie przy rozbiórkach bez języka Köln”

  1. Oskar12338 na lipiec 31, 2017 @ 19:25

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt 531-215-187 pozdrawiam.

  2. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Podaje numer kontaktowy 535448633
    Pozdrawiam, Bartosz

  3. patrusia12 na lipiec 22, 2018 @ 22:05

    Jestem zainteresowany ofertą mam doświadczenie w budowlane proszę o kontakt 661610366