€ 10/h

Oferta pracy w Niemczech pomocnik przy rozbiórkach bez języka na budowie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2018 05:26

Propozycja zatrudnienia w Berlinie dla osób bez znajomości języka przy rozbiórkach na budowie. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla pomocników budowlanych. Pracodawca umożliwia skorzystanie z płatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany przy rozbiórkach

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako pomocnik budowlany przy rozbiórkach budowlanych
  • pomoc w demontażu okien, drzwi, skuwanie płytek itp.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie z dobrą pozycją na rynku
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • na miejscu jest możliwość skorzystania z kwatery zapewnianej przez szefa w cenie 15 euro na dobę
  • pracownik ma zapewnioną dużą liczbę godzin pracy – system od poniedziałku do soboty po 10h

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższa ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

+49 1624352148

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 9285b22d1f595971

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech pomocnik przy rozbiórkach bez języka na budowie Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą i mógł bym zacząć jak najszybciej od zaraz jestem bez nałogów jestem bardzo fizycznie doświdczony na budowach mam pojecie i chciał bym jak najszybciej zacząć prace. Jest nawet możliwość których mam jeszcze 2 kolegów też do pracy Proszę o odp ??? podaje nr tel jak coś.. 531080647