€ od 13/h

Od zaraz dla par oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu czekoladek Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 11, 2021 1:54 am
  • Wygasa: 16 dni, 11 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Essen przy pakowaniu pralinek na linii produkcyjnej w charakterze pakowacza.

Stanowisko: pakowacz pralinek

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Zakres zadań:

  • prosta i powtarzalna praca przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem pralinek
  • zadania wykonywane są manualne

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • solidne wypełnianie powierzonych zadań
  • punktualność
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • profesjonalne przeszkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie na miejscu i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej w wymiarze połowy roku
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV, na adres dostępny poniżej:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Praliny Essen 05/21″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-pralinek-essen/

ID ogłoszenia: 19760c241b6a748e