€ 2150/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 27, 2019 4:05 am

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Essen na magazynie hurtowni z napojami przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru na paletach do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Pensja: 2150 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni z napojami przy kompletowaniu zamówień oraz pakowaniu towarów na paletach i zabezpieczaniu stretchem
  • pracownik będzie odpowiedzialny za transport towarów w obrębie magazynu
  • do zadań należy obsługa komputera, skanera oraz wózka
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na nadgodziny
  • wysoka motywacja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • pracę od zaraz w oparciu o niemiecką umowę próbną z opcją przedłużenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • liczne benefity – owocowe środy a także karta rabatowa umożliwiająca kupowanie tanich obiadów, tanie bilety na siłownię, baseny itp.
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie odpłatne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, zatytułowanej: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/09/2019″ wraz z CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-essen-2/

ID ogłoszenia: 5125d8d24786e7b3