€ 2060/mc brutto

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy dla par w sklepie od zaraz 2022 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2022 2:00 am

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w sklepie wielkopowierzchniowym. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki, utrzymaniu czystości etc.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja:2060 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac o charakterze fizycznym w markecie spożywczym
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac porządkowych, wycieranie regałów, wykładanie nowych artykułów, zmiana cen, przygotowanie nowych ekspozycji, dbanie o dobrą jakość produktów na półkach, zdejmowanie towaru z krótką datą itp.

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, sumienność, zaangażowanie

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pracę początkowo na okres próbny
  • dla pracowników sumiennie wypełniających powierzone obowiązki możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie podatków
  • opcja pobierania zaliczek do 150 euro tygodniowo
  • pracodawca zapewnia rzetelne szkolenie pracownicze w języku polskim
  • opiekę koordynatora
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w hotelu pracowniczym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

z dopiskiem w tytule: Praca w sklepie, Düsseldorf 4/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 208624e82876725d