€ 1800 netto+zakwaterowanie

Niemcy praca jako pomoc kuchenna bez znajomości języka od zaraz w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 5, 2023 02:52

Od zaraz poszukiwana osoba dyspozycyjna do pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie bez znajomości języka w restauracji z Monachium. Darmowe zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji z Monachium

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1800 euro netto (do ręki) miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pomoc przy przygotowywaniu posiłków: Pracownik będzie asystować w przygotowywaniu różnorodnych dań pod nadzorem szefa kuchni.
  • Obsługa urządzeń kuchennych: Będzie odpowiedzialny za obsługę i utrzymanie w czystości urządzeń kuchennych.
  • Pomoc przy organizacji zapasów: Zapewnienie odpowiednich składników i zaopatrzenia w kuchni.

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka niemieckiego, ale umiejętność komunikowania się w podstawowym angielskim będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii, ale nie jest to wymóg konieczny. Chęć nauki i zaangażowanie w pracę będą mile widziane.
  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy na zmiany.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800 euro netto (do ręki) miesięcznie.
  • Natychmiastowe zatrudnienie na rok 2023/2024.
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu, co pozwoli na oszczędność kosztów i wygodne zamieszkanie.
  • Wsparcie i możliwość zdobycia doświadczenia w gastronomii.
  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności w branży kulinarnej.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2023/2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-monachium/

ID ogłoszenia: 2256568ff492fcdf