€ 14/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu siłowni od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:27 am

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu siłowni. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek bez znajomości języka i doświadczenia. Mile widziane również zgłoszenia od Panów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna w siłowni przy kompleksowym sprzątaniu powierzchni
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za odkażanie powierzchni – wycieranie specjalnym płynem na bazie alkoholu oraz psikaniu detergentem

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolności manualne
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • płatne mieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie plus media
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość podjęcia pracy na stałe dla najlepszych
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie siłowni Dortmund, grudzień 2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-przy-sprzataniu-silowni-dortmund/

ID ogłoszenia: 3115fbfec23350ca