€ 2000/mc

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie napojów Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 30, 2019 4:37 am

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie w Essen dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu, zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Pensja: 2000 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Miasto: Essen, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w hurtowni z napojami
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zbieranie zamówień – obsługiwanie głównie zamówień hurtowych, które polegają na układaniu zgrzewek na paletach a następnie zabezpieczanie ich stretchem
  • współpraca z innymi działami i wysyłka palet
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym oraz obsługa skanera, komputera i wózka

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • wielozadaniowość
  • zaangażowanie
  • dbanie o miejsce pracy i powierzone mienie

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • świadczenia socjalne
  • dodatki do pensji podstawowej, np: karta zniżkowa – tańsze wejścia na basen, do kin, obiady
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • płatne zakwaterowanie zapewnione miejscu

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/08/2019″ należy przesłać mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Do aplikacji należy załączyć aktualne CV z danymi kontaktowymi.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-essen-2019/

ID ogłoszenia: 3185d682b4abbf69