€ 2450-2750

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 27, 2022 1:30 am

Fabryka z Kolonii zatrudni od zaraz 15 osób na produkcję kremu czekoladowego. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kandydatów także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowiska: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 2450 do 2750 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce spożywczej z Kolonii
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie w zależności od przydziału – obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, dostarczanie składników, kontrola jakości, pakowanie itp.
  • szczegółowe zadania przydzielane są po przeszkoleniu pracowniczym zgodnie z własnymi predyspozycjami

Oczekiwania:

  • pełne zaangażowanie
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • punktualność
  • gotowość do wykonywania prac powtarzalnych
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro od pary albo 150 euro od osoby
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • płatny urlop
  • pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 05/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-produkcja-kremu-czekoladowego-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 852628fbbbe25c14