€ 10,30-10,50/h +dodatki

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech przy sortowaniu paczek kurierskich w Bad Hersfeld 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Hersfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 2, 2020 02:32

Bez znajomości języka w Bad Hersfeld od zaraz do podjęcia praca w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sortowaniu przesyłek kurierskich na magazynie logistycznym. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu.

Data wygaśnięcia: 25-10-2020
Liczba wakatów: 25
Regiony: Niemcy Bad-Hersfeld, Neuenstein

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SORTOWACZ PACZEK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przyjmowanie i segregowanie paczek pocztowych do 30kg
Przygotowywanie przesyłek do wysyłki
Przyjmowanie zwrotów

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
Mile widziana znajomość j.niemieckiego
Mile widziany własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (10,30-10,50 euro brutto/godzina godzina + ewentualne dodatki zmianowe)
Zakwaterowanie
Możliwość pracy w nadgodzinach
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

APLIKACJA:

Przez formularz na stronie – http://bit.do/sortowaczpaczek

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/309267/0/

ID ogłoszenia: 5565f725df51310d

Linki sponsorowane