€ 11,84-18,84/h + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 27, 2018 04:11

Możliwość podjęcia od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Lipska również dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie za darmo zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sortowania odzieży

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 11,84-18,84 euro brutto na godzinę – stawka do uzgodnienia z pracodawcą samodzielnie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • do zadań należeć będzie rozdzielanie ubrań pod kątem jakościowym
  • praca przy stołach lub linii w szybkim tempie

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • brak nałogów
  • pełna punktualność

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki i opcję przedłużenia okresu zatrudnienia
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • rzetelne przeszkolenie
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę na okres 4 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia zatytułowanego: Nr ref. fs/a/05/18, na adres podany poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-dla-par-lipsk/

ID ogłoszenia: 2745ae228585fabb