€ od 2450/mc brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 20, 2023 02:42

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w fabryce ciastek z Düsseldorf od zaraz przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2345 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • łatwa, manualna praca na stanowisku pakowacza w fabryce spożywczej
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, obsługa urządzeń produkcyjnych oraz pakowanie wyrobów

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • zręczność
  • motywacja, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • wydajność
  • zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na kontro
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • płatny urlop
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: Nr ref. pak/c5/12/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-ciastek-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 39863c9043901326