€ atrakcyjne

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek w fabryce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: Wrzesień 14, 2019 4:04 am

Fabryka słodyczy poszukuje od zaraz pakowaczy chętnych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladowych pralinek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pensja: atrakcyjne

Rozpoczęcie: wyjazdy są realizowane z Leszna Wielkopolskiego w październiku oraz listopadzie 2019

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca w fabryce czekolady
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie pralin

Oczekiwania:

  • dostępność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • mile widziane zgłoszenia od pełnoletnich gospodyń domowych, emerytek i rencistek

Oferujemy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej
  • pracę do podjęcia od października lub listopada 2019
  • przejazd z Leszna do Niemiec za darmo
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w nowym hotelu pracowniczym, znajdującym się na terenie firmy
  • terminowe wypłacanie pensji w walucie EURO

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem:

Krystian, Leszno: 609 541 273

źródło:  www.olx.pl/oferta/praca-w-fabryce-czekolady-w-niemczech-CID4-IDyaueu.html

ID ogłoszenia: 8175d7af28bbaff2