€ 4500-9000 PLN/mc

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Westfalia 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 10, 2020 4:48 am
  • Wygasa: 1 dzień, 7 godzin

W rejonie Westfalii oferujemy zatrudnienie przy kwiatach od zaraz. Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Westfalia – okolice holenderskiego Venlo, Niemcy

Wynagrodzenie: od 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się kwiatami – chryzantemami, daliami, storczykami, wrzosami, różami
  • do zadań należeć będzie sadzenie, przesadzanie, nawadnianie, kontrolowowanie procesów, ścinanie, przygotowywanie kompozycji, sortowanie, pakowanie, załadunek
  • inne zadania przydzielane na bieżąco

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie w Niemczech
  • pracę od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • system jednozmianowy
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • darmowe przejazdy do pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod poniższymi numerami:

  • +48 95 757 97 57 lub +48 95 757 09 90

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-przy-kwiatach-2020-westfalia/

ID ogłoszenia: 5245fa7e22b82076