€ 13-16/h brutto

Bez znajomości języka praca praca Niemcy od zaraz na magazynie art. drogeryjnych w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 23, 2022 1:17 am
  • Wygasa: 13 dni, 3 godzin

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla komisjonerów bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym z Lipska. Niemcy praca od zaraz przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu kosmetycznego

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym
  • do zadań należeć będzie zbieranie produktów na podstawie zamówienia, pakowanie, przyjmowanie i rozładunek dostaw, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • optymizm
  • solidność, pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w sprawach urzędowych czy bankowych
  • bardzo dobre zarobki
  • gwarancja rozwoju
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • prac w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn drogeryjny, Lipsk 09/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-kosmetycznym-lipsk/

ID ogłoszenia: 935632c6ad2712e0