€ 12,00 /h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z art. wyposażenia wnętrz, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 13, 2020 4:40 am
  • Wygasa: 3 dni, 14 godzin

Dla komisjonerów w Kolonii od zaraz także bez znajomości języka dostępna legalna praca w Niemczech na magazynie z art. wyposażenia wnętrz. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione na miejscu.

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie brutto: 12,00 €/godz.

Typ umowy: Zlecenie

Opis stanowiska:

zbieranie zamówień, pakowanie
praca w magazynie z artykułami wyposażenia domu (tekstylia, szklanki, wazony utp.) oraz z produktami spożywczymi (słodycze)

Wymagania stanowiska:

dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
prawo jazdy kat. B
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

pracę od zaraz, praca w systemie 3-zmianowym
polska umowa zlecenie, stawka 12€ brutto/godz.
praca w systemie zmianowym
zakwaterowanie i transport do pracy
pracę w miłej atmosferze

Aplikacja:

Przez formularz na stronie: http://bit.do/magazyn-kolonia

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pracownik-magazynu/29901/widget-826?lang=pl

ID ogłoszenia: 9205fa9d656b7c86