€ 10,15/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu pierników Norymberga 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 5, 2021 03:08

Od zaraz w Norymberdze dla pakowaczy oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu pierników. Zatrudnienie tymczasowe bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz pierników

Miasto: Norymberga, Niemcy

Pensja: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od 20 lutego do 31 marca 2021

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się pakowaniem pierników oraz ciastek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za umieszczanie produktów w wyznaczonych miejscach
  • zadania wykonuje się zgodnie z zasadami BHP i pełnym reżimie sanitarnym
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja oraz zaangażowanie
  • mile widziane również zgłoszenia od par
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie własny samochód
  • mile widziane doświadczenie w pracy na hali produkcyjnej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckich warunków
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie tymczasowe
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w pełni wyposażonym mieszkaniu i 2 osobowym pokoju
  • opcja pobierania zaliczek
  • bezpłatną odzież roboczą i obuwie
  • obsługę przed wyjazdem
  • zatrudnienie w renomowanej firmie
  • środki ochrony indywidualnej, przestrzeganie BHP
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na cały okres trwania umowy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pierniki2021

źródło: gratka.pl/praca/praca-sezonowa-pakowanie-piernikow/ob/20215649

ID ogłoszenia: 5396018985018e8a