€ 2500-2900/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na produkcji pizzy od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 18, 2022 2:16 am
  • Wygasa: 13 dni, 4 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy w fabryce z Berlina. Zatrudnienie dla par także bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Wynagrodzenie: 2500 do 2900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji spożywczej w fabryce pizzy
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie gotowych produktów, przeprowadzanie kontroli jakości, porcjowanie składników, smarowanie blatów sosami itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • pełna samodzielność i duża motywacja

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • zatrudnienie w oparciu o umowę próbną z niemieckim pracodawcą
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • przyjazny i zgrany zespół
  • samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. prod/b3/11/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-pizzy-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 465637650e3422bd