€ od 8/h netto

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach kwiatów ogrodnictwo Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 11, 2022 1:38 am

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach i pielęgnacji kwiatów. Od zaraz zatrudnienie w ogrodnictwie k. Kempen dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów kwiatów

Miasto: okolice Kempen, Niemcy

Pensja: od 8 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa praca przy kwiatach
  • do zadań należeć będzie pielęgnowanie, sadzenie, sortowanie i pakowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • pomoc koordynatora i wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • gotowość do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w pełni wyposażonych i komfortowych domach z dostępem do polskiej telewizji
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • na miejscu za darmo przejazdy do pracy autami służbowymi
  • możliwa praca przez cały rok

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-kwiatow-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-od-zaraz-k-kempen/

ID ogłoszenia: 986343e8b67e272