€ 1450 netto+mieszkanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla pomocy kuchennej w Berlinie 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 4, 2020 05:09

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka w rejonie Berlina jako wsparcie na kuchni.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1450 euro netto miesięcznie

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wakaty: 1

Zakres zadań:

  • wspieranie wszelkich prac w kuchni – wykonywanie zlecanych na bieżąco poleceń od szefa kuchni i managera
  • obowiązkiem będzie między innymi samodzielne przygotowywanie składników, pilnowanie porządku, wynoszenie odpadów. obsługa oraz mycie urządzeń kuchennych czy praca na zmywaku

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność, solidność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wielozadaniowość
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej podpisanej na rok
  • ubezpieczenie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki i dobre warunki zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne, darmowe wyżywienie – dla osób które wypracują miesięcznie określoną ilość godzin w innym przypadku pracodawca naliczy stosowne opłaty
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a9/luty20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4315e3353fe7e74a

Linki sponsorowane