€ 9,50-10,50 + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacjach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2018 04:43

Od zaraz potrzebni pracownicy fizyczni gotowi do podjęcia pracy w Niemczech przy inwentaryzacjach. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik przy inwentaryzacji

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: osoby bez języka niemieckiego otrzymają stawkę w wysokości 9,50 euro brutto na godzinę, a osoby z językiem niemieckim 10,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca na magazynach wielkopowierzchniowych przy przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę urządzeń do skanowania a także będzie wykonywała inne nieskomplikowane prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie a także znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • przykładanie się do zadań
  • duża dokładność
  • mile widziane aplikacje od osób/par/grup mogących przyjechać własnym samochodem

Oferujemy:

  • umowę na kilka miesięcy
  • pracę na podstawie legalnej, niemieckiej umowy z drukiem A!, kartą EKUZ, ubezpieczeniem, opłacaniem podstku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę zmianową
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach z dostępem do internetu
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce w wysokości +25%
  • bezpłatny przejazd do miejsca pracy – po 1 godzinie przejazdu następna płatna 100%
  • możliwość pracy w weekendy

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 4045b1f1ec687462