€ 15,50-16,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech na produkcji napojów od zaraz bez znajomości języka fabryka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 9, 2024 03:53
  • Wygasa: 9 dni, 10 godzin

Legalna praca w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych od zaraz w fabryce z Dortmundu. Ogłoszenie 2024 także bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym zorganizowanym na miejscu. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 15,50 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zadania:

Obowiązki związane z produkcją napojów izotonicznych i energetycznych obejmują szereg zadań, z których każde ma istotne znaczenie dla efektywnego procesu produkcyjnego. Wśród tych czynności znajdują się m.in. przygotowywanie składników, precyzyjne mieszanie receptur, kontrola jakości surowców, obsługa specjalistycznych urządzeń produkcyjnych, nadzór nad procesem napełniania opakowań oraz utrzymanie czystości na linii produkcyjnej. Wykonywanie tych obowiązków wymaga skrupulatności, umiejętności szybkiego reagowania na ewentualne problemy oraz ścisłego przestrzegania norm i standardów branżowych.

Wymagania:

  • Natychmiastowa dostępność do rozpoczęcia pracy.
  • Chociaż doświadczenie na linii produkcyjnej jest mile widziane, nie stanowi to warunku koniecznego.
  • Gotowość do pracy w różnych systemach zmianowanych.
  • Znajomość języka niemieckiego stanowi dodatkowy atut.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zakresie od 15,50 do 16,50 euro brutto za godzinę.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy natychmiast.
  • Dostępność opcji zakwaterowania na miejscu (koszt około 200 euro od osoby).
  • Wsparcie ze strony koordynatora posługującego się językiem polskim.
  • Profesjonalne wprowadzenie do obowiązków służbowych.
  • Perspektywy rozwoju kariery zawodowej oraz zdobycia doświadczenia w branży spożywczej.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów izotonicznych, Dortmund 2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-napojow-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-dortmundu/

ID ogłoszenia: 14765c56f71bfe84

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.