€ do ust.

Pakowanie słodyczy – Niemcy praca 2020 bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 10, 2020 02:10

Firma dystrybucyjna z Berlina poszukuje pilnie pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym nieodpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie pakowanie słodyczy różnego typu

Wymagania:

  • samodzielność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • punktualność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będą zgłoszenia od par
  • zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w pokoju 2 osobowym
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia w tracie trwania okresu zatrudnienia
  • możliwość pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia pracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 77 446 24 04

źródło: gratka.pl/praca/pakowanie-slodyczy/ob/14967960

ID ogłoszenia: 8735e1796082b345

1 odpowiedź na “Pakowanie słodyczy – Niemcy praca 2020 bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy lukaszi agnieszka stelmach