€ 14,50/h brutto

Bez języka Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu-dezynfekcji wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 16, 2021 03:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Zatrudnienie w Berlinie dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na zmianie nocnej przy sprzątaniu oraz dezynfekcji wagonów metra
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie mycie powierzchni, dezynfekowanie, wycieranie przycisków, poręczy, pranie tapicerki
  • pracodawca zapewnia odpowiedni uniform służbowy oraz środki ochrony indywidualnej

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • brak nałogów
  • sumienność, samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia i podjęcia stałej współpracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • opłacanie podatków
  • prawo do płatnego urlopu
  • bezpłatne zamieszkanie
  • uniform
  • szkolenie pracownicze w języku polskim

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną. Wiadomość e-mail z załączeniem CV, należy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie metra, Berlin 04/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-wagonow-metra-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 953607883e2eb79d