€ 2300-2700/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji pizzy fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 24, 2021 2:33 am

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Berlina od zaraz dla osób bez znajomości języka. Pracodawca oferuje możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Start: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pracownik produkcji w fabryce dań kuchni włoskiej na dziale pizzy
  • obowiązkiem pracownika będzie przygotowanie składników – mycie, szatkowanie, krojenie, porcjowanie, praca przy linii produkcyjnej, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, dbanie o ciągłość, dostarczanie składników

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, solidność
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zgrany, przyjazny i pomocny zespół
  • pracę w miłej atmosferze
  • odzież roboczą
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 220 euro miesięcznie od osoby
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/b1/09/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 990614cc579dd283