€ 11,50-14,00/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji napojów od zaraz w Kolonii 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 8, 2019 6:52 am

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz chętnych do ciekawej pracy w Niemczech przy produkcji napojów energetycznych. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka dla 10 osób. Zakwaterowanie oferowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 – 14,00 euro brutto (osoba bez języka / z językiem)

Liczba wakatów: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca o charakterze fizycznym przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych w fabryce z Kolonii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zdejmowanie opakowań z taśmy i pakowanie wraz z kontrolą jakości produktów finalnych

Oczekiwania:

  • zatrudnienie dla 10 osób z czego minimum 2 muszą znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione pokój 1 osobowy 200 euro, miejsce w pokoju 2 os 150 euro
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej z opcją przedłużenia na dłużej
  • kartę rabatową – z tanimi wejściami do galerii, muzeów, teatrów, kin czy siłowni
  • koordynatora Polaka
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Kolonia 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3895c81ac3f46176