€ 10,00/h brutto

Niemcy praca 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin od zaraz w Borgholzhausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Borgholzhausen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 16, 2019 03:36

Zakład z Borgholzhausen poszukuje pakowaczy od zaraz do ciekawej pracy w Niemczech przy pakowaniu wędliny na linii produkcyjnej. Ogłoszenie 2019 z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Miasto: Borgholzhausen, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmować się pakowaniem wędlin do kartonów
  • obowiązkiem będzie składanie kartonów i układanie ich na paletach
  • zadania wykonywane są na hali w warunkach chłodniczych w temperaturze ok. 0-2 stopnie Celsjusza

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na rok
  • niemieckie warunki zatrudnienia z dostępem do świadczeń socjalnych
  • wsparcie opiekuna polskojęzycznego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • do 24 dni płatnego urlopu rocznie
  • darmowe przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem zatrudnienia
  • płatne zakwaterowanie w cenie 155 euro miesięcznie a w tym 20 euro kaucji zwrotnej
  • pracę od 6 do 10 godzin na dzień

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, więcej informacji można uzyskać pod numerem:

  • +49 54252799920

źródło: www.olx.pl/oferta/pakowanie-niemcy-borgholzhausen-bez-jezyka-CID4-IDAo4kt.html

ID ogłoszenia: 9335d2d026d29e7e