€ 13,25/h +zakwaterowanie

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz w sklepie Berlin przy wykładaniu towarów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 21, 2021 2:41 am

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie w sklepie z Berlina dla par także bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Start: od zaraz

Zarobki: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • fizyczna praca w sklepie wielkopowierzchniowym należącym do znanej sieci marketów
  • do zadań należeć będzie sprzątanie oraz utrzymywanie czystości w poszczególnych alejkach, kontrola jakości towarów oraz wykładanie nowego asortymentu, zmiana cen, itp.
  • zadania będą zlecane na bieżąco przez koordynatora

Wymagania:

  • zwinność, sprawność, energiczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodyscyplina
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych mieszkaniach pracowniczych
  • da par zapewnione jest wspólne zamieszkanie oraz praca na tych samych zmianach
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV ze zdjęciem, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Nr ref.: fiz/a4/09/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-wykladanie-towarow-w-sklepie-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7656148c6048c6e6