€ ok. 10000 PLN netto

Sezonowa praca w Niemczech 2022 zbiory truskawek bez znajomości języka Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 4, 2022 3:27 am

Dam sezonową pracę w Niemczech od maja 2022 dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Rövershagen przy zbiorach owoców truskawek. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu wraz ze śniadaniami i obiadami odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców

Miejsce zatrudnienia: Rövershagen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 10000 PLN netto miesięcznie za pracę przy zbiorze oraz 9,84 euro netto na godzinę za pielenie

Termin: od maja 2022

Opis stanowiska pracy:

  • praca na plantacji przy zbiorach truskawek lub pieleniu

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorze

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne miejsce pracy nawet w okresie pandemii
  • zatrudnienie sezonowe od maja 2022
  • pracę przez ok. dni
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie w cenie 10 euro dziennie – w tej cenie zapewnione jest śniadanie i obiad
  • 15 euro netto bonusu za każdy dzień roboczy przy zbiorze truskawek
  • darmowa możliwość robienia prania, dostęp do Internetu po wifi, opcja wypożyczenia odzieży przeciwdeszczowej

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę.

www.karls.jobs

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-2022-rovershagen/

ID ogłoszenia: 32861d2fa7648143