€ 1700 netto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 3, 2023 02:31

Restauracja z Berlina poszukuje kompetentnej osoby do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 1700 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych na kuchni w restauracji międzynarodowej z Berlina
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zlecanych na bieżąco prac, np.: przygotowywanie składników – mycie, krojenie, dbanie o porządek, praca na zmywaku, obsługiwanie i mycie urządzeń kuchennych itp.

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne lub posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu pracowniczym
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • premie i bonusy
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/01/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-w-restauracji-z-berlina/

ID ogłoszenia: 54063acbfd73a1a4