€ Do uzg.

Pakowanie kosmetyków 2021 od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 9, 2021 02:38

Fabryka z Düsseldorf poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech 2021. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków – pakowacz

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku pakowacza w fabryce kosmetyków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie opakowań kartonowych, wkładanie do środka produktów – kremów, toników, naklejanie etykiet
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zestawów oraz przygotowywanie do wysłania
  • inne prace magazynowe zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • mile widziane osoby mobilne, z własnym samochodem
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej oraz system poleceń pracowniczych
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowacz-kosmetykow

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Produkcja-kosmetykw—praca-dla-kobiet/49292/

ID ogłoszenia: 2060e3982e24eb6