€ 11,00 netto/h

Dla par praca Niemcy na produkcji foteli lotniczych od zaraz bez języka Friedrichshafen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Friedrichshafen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 26, 2019 5:29 am

W okolicach Friedrichshafen od zaraz propozycja ciekawej pracy w Niemczech także dla par bez znajomości języka przy produkcji, montażu foteli samolotowych w nowoczesnej fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcji siedzeń lotniczych

Lokalizacja: okolice jeziora Bodeńskiego, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,00 euro netto/h

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji przy montażu części siedzeń lotniczych
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie doświadczenie w branży lotniczej
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w pracy jako elektrotechnik czy elektromonter
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • pracę stałą, na jednej zmianie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • współpracę z działalnościami jednoosobowymi
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • zatrudnienie dla par, grup
  • po roku współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

e-mail: office@vratislavia-engineering.pl

źródło: www.pracuj.pl/praca/monter-siedzen-lotniczych-okolice-jeziora-bodenskiego%2Coferta%2C6657720

ID ogłoszenia: 6715c74875ec82a7